Menu

Mała Klara po raz drugi :)

Dzieci nam rosną i zmieniają się z dnia na dzień. Zmiany te są dla Nas najbardziej widoczne, kiedy nie widzimy się z Maluchami choćby przez tydzień albo kiedy zaglądniemy do albumy zdjęć. Tak też wygląda to w przypadku Małej Klary. Rok temu przedstawiałem zdjęcia Klarci tutaj: “Klara Black&White”. Dziś powtórzyliśmy sesję w podobnym stylu.

Klarcia chcesz zdjęcia? Taaaak…

Na szczęście nasza Mała Modelka nie miewa tremy przed obiektywem. Naszym zadaniem było przygotować plan i przekupić Małą do siedzenia na jej Ikeowym krześle. Klara przyzwyczajona jest, że zawsze kiedy siedzi na tym krześle, dostaje jakieś jedzenie. A tutaj jakąś sesję dziecięcą jej organizują… ale udało się :).

Klarcia-Rok-pozniej-1a

Klarcia-Rok-pozniej2

Klarcia-Rok-pozniej3

Klarcia-Rok-pozniej4

Klarcia-Rok-pozniej-A-kuku

Klarcia-Rok-pozniejr

Szybkie ustawienie na szybką sesje…

Do sesji użyłem bardzo szybkiego i łatwego ustawienia. Na tło poszła biała Blenda, na którą skierowałem Flash Nikona SB-900 (moc: 1/2). Z przodu przed modelką Beauty Dish 42 Cm na statywie Boom(moje nowe dziecko kiedyś opisze je dokładniej) + Lampa Quantuum na 1/4 mocy. To wszystko w połączeniu z Aparatem i nikonem 70-200mm dało super zdjęcia. (70-200mm – idealny do skompresowania wąskiego tła)

Klara-czarno-Biala-ustawienie-swiatla