Menu

Ula – sesja portretowa Wośp

Jak zapewne wiecie jak co roku, w tym roku również grałem z WOŚP. Wystawiłem 3 aukcje, których zwycięscy wygrywali u mnie sesję. Opisałem całą zabawę tutaj: Sesje WOŚP. Ula dzielnie walczyła na wszystkich 3 aukcjach, co zakończyło się Uli zwycięstwem na jednej z aukcji (Tak Ula – jesteś Zwycięzcą! 🙂 ). Potem było już tylko łatwiej 🙂

Sesja jakiej jeszcze nie było

Ula miała wiele pomysłów na swoją wymarzoną sesję. I wśród tych pomysłów, pewne było tylko to, że sesja odbędzie się w plenerze, co mnie bardzo ucieszyło :-). W pewnym momencie zaplanowaliśmy już sesję niedaleko Wrocławskiej obwodnicy w otoczeniu wysokich złocistych traw, ale na szczęście pojawiła się inna opcją, która jeszcze bardziej pasowała do Uli… mianowicie jej wilka pasja Konie :-).

Jedziemy na wycieczkę bierzemy konia (?) w teczkę… hmmm

Sesję zorganizowaliśmy dzięki uprzejmości właścicielki Stadniny Samotwór – serdecznie dziękujemy. Jest to przepiękna miejscówka na zdjęcia, a także na spędzenie weekendu z dala od miejskiego zgiełku. (Na sesję zabrałem moją całą rodzinkę i nikt się nie nudził nawet przez chwile 🙂 ) . Tak więc miejsce super, modelka wyluzowana i szczęśliwa… czego chcieć więcej :-). Sesja minęła nam szybko i bardzo produktywnie. Testowaliśmy wiele ustawień, strojów, miejsc, cały czas mając na uwadze, że złota godzina, na którą polowaliśmy trwa dość krótko. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem… podoba się?

Modelka: Ula
Pomocnik: Maciek
Foto: Ja

Kobieta w stroju jeżdzieckim trzymająca siodło

portret kobiety u boku konia

Portret opartej o płot kobiety

kobieta z koniem

Portret kobiety w blasku zachodzacego słońca

Sesja-zdjeciowa-wosp-2014

Kobieta z dwoma kucykami w kwiatowej sukience

Kobieta na koniu wsrod spadających kwiatów

Kobieta przytulającasie do konia portret

portret w kasku jezdzieckim

Kobieta opierająca się o drzwi stodoły