Menu

Sesja Biznesowa Komputronik

Niedawno miałem przyjemność przeprowadzić Biznesową Sesje zdjęciową dla znanej wszystkim firmy – Komputronik. Sesja musiała być przeprowadzona bardzo szybko jako, że zdjęcia wykorzystane będą w prasie już na dniach. Zadanie było bardzo ambitne i takie właśnie lubię najbardziej.

Jak już wspomniałem na zorganizowanie sesji było bardzo mało czasu. Pierwszym krokiem, poza spotkaniem z Klientem, było sprawdzenie lokalizacji na sesję – biura firmy. Na miejscu wykonałem kilka testowych ujęć w celu znalezienia najlepszego miejsca/ kadru. Zaznaczę w tym miejscu, że Klientowi zależało na zdjęciach portretowych, które miały by być lekkie dla oka i nie tylko wykonane na jednolitym tle.

Niestety lokalizacja nie dawała nam wielu opcji i ostatecznie zdecydowaliśmy się na zdjęcia na balkonie, który spełniał część postawionych warunków. Przyznam, że jak na szalejące w tym czasie burze, było to dość ryzykowne, ale naturalnie przygotowany był plan B jak i C. Na szczęście nie musieliśmy korzystać z alternatywnych rozwiązań i cała sesja przebiegła nam niesłychanie sprawnie.

Dodam jeszcze, że na sesji obecna była wizażystka – Pani Weronika Drewniak (http://www.hag-photo.pl/), której w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną pomoc przy sesji.

Sesja Biznesowa

Zdjęcie portretowe Kobieta Sesja korporacyjnaZdjęcie Biznesowe Mężczyzna Zdjęcie Portretowe czarno białe biznesowe Zdjęcie Biznesowe Kobieta

Bardzo dziękuje za zgodę na wykorzystanie Państwa zdjęć na mojej stronie.