Menu

Monia & Na.La – czyli portretowa współpraca

Już od jakiegoś czasu szykowaliśmy się do wspólnej sesji wraz z NA.LA. Okazja nadarzyła się kiedy Moni zaproponowałem właśnie Natalie jako makijażystkę na jej ślub. Monia była bardzo zachwycona pracami Natalii więc sesja była tylko kwestią czasu. I tak oto połączyliśmy nasze siły i zorganizowaliśmy Monice najbardziej relaksujący wieczór w jej życiu :P. Prawda Monia?

Makijaż makijaż… komu makijaż?

Natalie odkryłem na stronach Maxmodels. Jak się okazało był to spory przypadek, gdyż zarówno jak jaki i Natalia bywamy tam baaaardzo rzadko. Zgadaliśmy się od razu o przedstawiliśmy sobie nasze pomysły.. no i pstryk. Zadziałało i jest szansa na mega fajną współpracę.

Lecimy z tą sesją 🙂

Zdjęcia wykonaliśmy u Natalii w studio, gdzie często organizuje również warsztaty z makijażu. Miejsca jest tam sporo i byłem pod ogromnym wrażeniem tego jak NA.LA zagospodarowała przestrzeń .. a wiem jaki to ból mieć mało miejsca na swoje zabawki.
Szybko rozłożyłem się ze sprzętem by móc wykonać kilka fotek testowych. Najpierw jako tło wybrałem białą ścianę a następnie przeniosłem się na brązowe rolety, które bardzo mi się spodobały. Do zdjęć portretowych użyłem Beautydish i blendę oraz obiektywu 70-200mm. Poniżej zdjęcia z przygotowań do sesji, makijażu oraz zdjęcia właściwe z klasycznym zdjęciem typu Metamorfoza (przed i po):

Modelka: Monia
Makijaż: NA.LA
Foto:  JA

makijaz w czasie sesji portretowej - lusterko

proba rozbicia lustra u makijażystki

przygotowania do sesji zdjeciowej.. makijażzdjecie przed i po metamorfozie we wrocławiu

postret z profila

rozwiany wlos w czasie zdjęc portretoweych we wrocławiu

portret bladynki

zdjęcie przed metamorfoza

Wroclaw-metamorfoza-sesja-zdjeciowa

fotografia portretowa kobiety

usmiech przed sesja metamorfozy

zadowolona klientka w czasie sesji zdjeciowej u fotografa z wrocławia

sesja portretowa wrocław

czarno biały portret Kobiety w makijażu