Menu

Moje zdjęcie w Big Apple :)

W zeszłym roku 3 moje prace miały okazję pokazać się na wystawie w Nowym Jorku na Brooklynie . Nie pisałem o tym na mojej stronie a jedynie na moich kanałach w social media. Tym razem będzie inaczej :)… pochwale się troszkę bo chwalić się trzeba zwłaszcza wtedy gdy naszą ciężką prace dostrzeże Jury z Usa a co ważniejsze ludzie z Wrocławia i okolic na których robię zdjęcia już od jakiegoś czasu :).

See.me to organizacja zrzeszająca artystów z całego świata (w tym mnie – phi artysta 🙂 ). See.me organizuje często różne wystawy prac swoich podopiecznych. na początku trzeba przesłać swoje najlepsze foty i zaciskać kciuka, że akurat przypadną do gustu jury.  Ja startowałem 2 razy i 2 razy z sukcesem.

Pierwsze raz w 2013 roku moje 3 zdjęcia trafiły na wystawę “The Story of the Creative”.

Zdjęcia z wystawy w nowym jorku 2013

W tym roku zapytano mnie czy nie chciałbym wziąć udziału w kolejnej wystawie w NY i poddać moje prace ocenie Jury. Naturalnie moją odpowiedź brzmiała TAK. Tym razem jednak stwierdziłem, że reprezentować mnie będą nieco inne zdjęcia tzn mniej architektoniczne :).

Wybór padł na 2 zdjęcia z sesji Beauty z Natalią Stawiarską (NA.LA )-Makeup,  profesjonalną modelką- Natalią (Wu En) oraz Sandrą Gabruk (Makeup) oraz Sarą modelką :). Zdjęcia te były wynikiem naszej współpracy i wspólnych projektów z których jestem baaaaardzo zadowolony. Dlatego też bez wahania oddałem te zdjęcia w ręce Jury.

Dodatkowo 3 zdjęciem musiało zostać zdjęcie sportowe. Jak wiecie Foto Sportowe to moja pasja i chciałbym kiedyś móc zagłębić się w ten “rejon” fotografii. Póki co jeszcze mi to nie wychodzi ale dzięki życzliwości Futbolowych drużyn z Wrocławia mam co roku okazję na szkolenie się w fachu. Dlatego też wybór padł na zdjęcie Futbolowe drużyny Panthers Wrocław z meczu z Zagłębiem Steelers.”Tutaj foto relacja z tego meczu

Wybór nie był łatwy ale udało się wybrać to jedno zdjęcie (które już niebawem zawiśnie w moim domu w formacie 50×70 – ramka już czeka). Bohaterem zdjęcia jest Deante Battle w mega energicznej i sprytnej akcji, które pokazuje moc i czar tego sportu.

Przyznam, że nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania zdjęciami i jest mi niezmiernie miło, że tak wielu osobom przypadły one do gustu. Nie mówiąc już o tym że Radio Wrocław oraz portal Wrocław. pl przeprowadzili ze mną wywiad(tak wywiad) w sprawie zdjęć z wystawy… Szok i czad!

Oto moje zdjęcia z wystawy  #seemetakover.

PS. Zdjęcia można zobaczyć na budynku na Times Square 24 Lipca w godzinach 20-21. budynek “hotelu W” (To przy ulicy Broadway)

Bodypainting Wrocław zdjęcie z wystawy NY

beauty sesja zdjeciowa zdjęcie z wystawy w NY

fotografia futbol amerykanski zdjecie z wystawy Deante Battle