Menu

Rekomendowany fotograf Google – nowa strona

Niedawno chwaliłem się wam, że zostałem certyfikowanym fotografem w programie Zdjęć Firmowych Google. A teraz po 2 tygodniach nieprzespanych nocy (tak jakbym normalnie spał więcej nić 4-5 godzin 🙂 ), chciałbym przedstawić wam moją nową podstronę poświęconą właśnie temu programowi Wirtualnych Spacerów.

Wirtualne spacery Google i ja

Nową stronę, o której mowa wyżej możecie znaleźć tutaj: http://mariuszrymanowski.pl/google360/. Starałem się aby ta nowa strona była przyjemna w odbiorze zarówno graficznie jak i pod względem zawartej tam treści.

Strona-wirtualne-spacery-360

 

 

Są tutaj także przykładowe realizacje Wirtualnych Spacerów 360, które już wykonałem. Każdy wpis ma zbliżoną formę tak by w przyjazny sposób przedstawiał wykonane zlecenie.

Przykladowe-realizacje-wirtualnego-spaceru-google

 

 

Możecie również odnaleźć, krótki opis programu. Wyszczególnione zostały korzyści płynące z wykonania takich zdjęć wewnątrz firm a także etapy realizacji zlecenia.

Opis-programu-zdjec-firmowych-googlefotograf-wnetrz-google-opis

 

 

A na koniec stworzyłem sklep, który jednocześnie ma pełnić role cennika moich usług fotograficznych. Znajdują się tutaj opisy oraz aktualne ceny poszczególnych pakietów sesji wnętrz. Jest to pierwszy raz kiedy prowadzę taki sklepik i mam nadzieję, że się sprawdzi bo mam już dla niego ciekawe alternatywne zastosowanie 🙂

Oferta-wirtualny-spacer-wrocław